Google oznámila nové nástroje pro zvýšení zabezpečení účtu

Computer Security News

Včera, Google zavádí několik nových nástrojů a ochranné mechanismy pro zvýšení zabezpečení účtu. Nové nástroje mohou rovněž pomoci uživatelům obnovit své účty, pokud bude ohrožen.

Dnes hackeři napadnout mnoho uživatelské účty kráďení jejich uživatelská jména a hesla. Tedy Google oznámila nové nástroje pro zvýšení zabezpečení účtu.

Vzhledem k tomu, že mnoho uživatelů nebyly povolené dvoufaktorové ověřování, Google vyvinula další vrstvu zabezpečení během procesu přihlášení.

Když uživatelé zadat své uživatelské jméno a heslo na přihlašovací stránce, hodnocení rizik a přihlášení pouze úspěšné, pokud není nic podezřelého. Nicméně, vzhledem k hodnocení rizik, Google radí uživatelům povolit JavaScript.

Kromě toho společnost uvedla, že JavaScript je povolena ve výchozím nastavení ve většině webových prohlížečích, však to zakázal 0,1 % svých zákazníků. JavaScript zakázána, nelze dokončit posouzení rizika a ověření se nezdaří.

Při přihlášení uživatelů v nástroji bezpečnostní kontrolu, která Google zavedlo v loňském roce, zvyšuje zabezpečení účtu tím, že nabízí individuální poradenství.

Společnost neustále vylepšovali Nástroj pro bezpečnostní kontrolu a zvýšenou ochranu proti škodlivým mobilních aplikací na základě doporučení od Google Play chránit. Nyní nástroj také umožňuje uživatelům odstranit svůj účet ze zařízení, které se už nepoužívají.

Upozorní uživatele, zatímco Google Když weby třetích stran nebo aplikace budou mít přístup k Gmail a Google kontakty, to bude také přidat Google účty do seznamu.

Je-li uživatelský účet byl napaden, Google poskytne podrobný proces, který pomáhá uživatelům zkontrolovat nastavení zabezpečení, chránit ostatní účty spojené s hacknutý účet, ověření finanční činnost vidět, kdyby byla spojena s účtem platební metody zneužil a zkontrolujte soubory v Gmailu a Google disku k určení, zda byl přístup nebo zneužity.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *