Jak odstranit Shopping Helper Smartbar (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizováno

Browser hijackers
Remove Shopping Helper Smartbar

Napsal jsem tento článek, který vám pomůže odstranit Shopping Helper Smartbar. Tato příručka Shopping Helper Smartbar odstranění pracuje pro Chrome, Firefox a Internet Explorer.

Shopping Helper Smartbar funguje jako prohlížeč únosce, který je schopen infiltrovat váš počítač, zatímco si prohlížíte web a snaží stahovat různé programy od weby třetích stran. Uvědomte si, že tento únosce nejen ovlivňuje výchozí domovskou stránku, ale také nahradí výchozí vyhledávací stroj. Tedy v případě, že chcete změnit adresu URL domovské stránky a poskytovatele, byste měli odebrat Shopping Helper Smartbar prohlížeč únosce z počítače co nejdříve.

Po Shopping Helper Smartbar vstupuje do virtuálního počítače, spuštění způsobuje mnoho problémů, tedy program neměl nacházet v systému. Nejnápadnější změna provedená únosce je modifikace vaše výchozí domovskou stránku a motoru, který si určitě všimnete. Ve skutečnosti, to je jen způsob, jakým únosci práce – Jakmile se infiltrovat váš počítač, potřebují souhlas k provedení změn, které rozhodně může způsobit škodu na vašem počítači. Co je ještě zajímavější, je však skutečnost, že si nemůžete vzpomenout na instalaci programu v systému a to bude určitě vás obtěžovat.

Ve skutečnosti, Shopping Helper Smartbar není třeba žádné schválení vstoupit počítač. Únosce je tak zkušený, že by vám jej nainstalovat sami aniž by si to uvědomovali. Obvykle Shopping Helper Smartbar vstoupí do počítače instalován s dalšími freeware, protože poskytuje možná nejjednodušší vstupní bod pro něj. Z tohoto důvodu pokaždé, když při instalaci nového softwaru do virtuálního počítače si všechny podmínky a podmínky pro jejich Průvodce nastavením. V ostatních případech budou mít problémy související s bezpečností.

Remove Shopping Helper Smartbar
The Shopping Helper Smartbar Virus

Po instalaci na vašem počítači, Shopping Helper Smartbar nahradí váš výchozí vyhledávač a domovské stránky s search.shapdo.com a přidá tlačítka pro rychlý přístup k oblíbené webové stránky jako Facebook, Twitter, Wikipedie, atd. Kromě toho budete také schopni zkontrolovat předpověď počasí a poslouchat rádio. Shopping Helper Smartbar, by neměl mít na vašem PC, protože to je reklama podporoval a bude vystavovat různé hrozby. Například, Shopping Helper Smartbar vůle začít zaplavení monitor s mnoha komerčních reklam, které mohl přesměrovat na některé poškozené webové stránky se škodlivým obsahem a infikovat váš počítač s malwarem. Kromě toho každé kliknutí na zadané inzeráty generuje peníze pro jejich tvůrce a pokračuje v existenci nežádoucího programu.

Další věc, kterou byste měli vědět o Shopping Helper Smartbar je skutečnost, že zobrazené reklamy nejsou věc, kterou měli starat o většinu. Ve skutečnosti největší problém týkající se programu je jeho schopnost přístupu k osobním údajům. Jak únosce infikuje počítač, začne program sledování aktivit virtuálních a zaznamenává historii procházení. Jakmile program shromáždila dostatek informací o vašich preferencích, Shopping Helper Smartbar akcie údaje s třetími stranami, je za ním ukrytá a oni mohli používat ke škodlivým účelům. To je důvod, proč byste měli odebrat ihned Shopping Helper Smartbar a ujistěte se, že váš počítač je dobře chráněn před malwarem.

Shopping Helper Smartbar odinstalovat

STEP-1Před zahájením procesu skutečné odstranění, musíte restartovat počítač v nouzovém režimu. Pokud víte, jak to udělat, přeskočte níže uvedených pokynů a přejděte ke kroku 2. Pokud nevíte jak na to, zde je jak restartovat počítač v nouzovém režimu:

Pro Windows 98, XP, Millenium a 7:
Restartujte počítač. Když se zobrazí první obrazovku informací, začněte, opakovaně stiskněte klávesu F8. Pak zvolte nouzový režim se sítí z možností.
Safe Mode with Networking
pro Windows 8/ 8.1
klepněte na tlačítko Start, dále klepněte na položku Ovládací panely – > systém a zabezpečení-> Nástroje pro správu – > Konfigurace systému.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaškrtněte možnost bezpečné spuštění a klepněte na tlačítko OK. Klepněte na tlačítko restartovat na vyzvání.
Pro Windows 10
Otevřete nabídku Start a klikněte nebo klepněte na tlačítko napájení.
win10 safemode 1
, který podržíte stisknuté klávesy Shift, klepnutím nebo poklepáním na restartování počítače.
win10 safemode 2

STEP-2Prosím postupujte přesně k odstranění Shopping Helper Smartbar z prohlížeče:

Odebrat z Mozilla Firefox:

Otevřete Firefox, klikněte v pravém horním rohu , klepněte na možnost Doplňky, klikněte na tlačítko Další rozšíření .
firefox extensions
pohled na podezřelé nebo Neznámá rozšíření, odstraňte je všechny.

Odebrat z Chrome:

Otevřete Chrome, klepněte na ikonu nabídky chrome v pravém horním rohu – >Více nástroje – > rozšíření. Tam, identifikovat malware a vyberte chrome ikonu koše (Odstranit).
chrome extensions

Odebrat z aplikaci Internet Explorer:
otevřené aplikace Internet Explorer a pak klepněte na IE ikona zařízení na pravém horním rohu – > Spravovat doplňky.
ie gear
najít škodlivý doplněk. Odstraňte ji stisknutím vypnout.

STEP-3

Klikněte pravým tlačítkem myši na zástupce v prohlížeči, klepněte na příkaz vlastnosti. Odstraňte vše po .exe”v poli cíl .

ff shortcut

STEP-4

Otevřít ovládací panely stmelování Win klíč a R . Do pole napište appwiz.cpl a klepněte na tlačítko OK.

appwiz

tady, najít jakýkoli program, jste neměl v úmyslu instalovat a odinstalovat.

STEP-5

spusťte Správce úloh klepnutím pravým tlačítkem na hlavní panel a zvolíte Spustit Správce úloh.

task manager

Podívejte se pozorně na názvy a popisy spuštěné procesy. Pokud zjistíte některý podezřelé, vyhledejte jeho jméno na Google, nebo kontaktujte mě přímo k jeho identifikaci. Pokud najdete malware proces, klepněte pravým tlačítkem myši na něj a zvolte Ukončit úlohu.

STEP-6

otevřené MS Config podržíte Klávesu Win a R dohromady. Zadejte msconfig a stiskněte Enter.

msconfig

přejděte na kartu po spuštění a zrušte zaškrtnutí položky, které mají “Neznámý” jako výrobce.

Stále nelze odstranit Shopping Helper Smartbar z vašeho prohlížeče? Prosím zanechte komentář níže, popisující jaké kroky že jste provedli. Já odpovím obratem.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *