Jak odstranit Similar Photo Cleaner | Aktualizováno

PUP

Similar Photo Cleaner je klasický PUP (potenciálně nežádoucí Program). Najdete že je inzerována jako užitečná aplikace, která vám může pomoci při odstraňování více fotokopie, vše s využitím jeho automatické nastavení. To slibuje rychle vyčistit aľ GBs diskové paměti a také poskytnout vám s knihovnou utříděných.

Nepodléhejte za tyto lži. Ve skutečnosti tato aplikace poslouchá příkazy, sledovat vaše online aktivity a sbírat citlivé údaje jako procházení historie, vyhledávací dotazy, oblíbené stránky, atd. Po zpracování těchto informací bude tento parazit nezapomeňte zaplaví obrazovku pomocí cílené reklamy, jejichž cílem je chytit vaši pozornost a vy na ně.

Za každé kliknutí provedete, štěně vůle dostat zaplaceno. I v případě, že se pokusíte ignorovat všechny propagační akce nebo procházení Internetu přes anonymní režim, bude problém přetrvávat. Ve skutečnosti štěně dostane více agresivní. Brzy, váš prohlížeč horší a začne cítit velmi pomalu. Budete mít potíže dělat jakoukoli práci online. Jedinou záchranou je odstranění Similar Photo Cleaner rozšíření.

Tento nástroj má oficiální webové stránky, které si můžete stáhnout z. Ale to není jediný způsob, jak na to, aby se v počítači nainstalována. Nevědomky dáte přístup k zařízení klepnutím na stinné reklamy nebo po podezřelé odkazy. Nevyžádané e-maily a svobodného softwaru balíčky jsou další možnosti pro to, aby proniknout do vašeho počítačového systému. Jiné prostředky distribuce patří torrent soubory a falešný aktualizovat zprávy.

Je důležité, abyste věděli, že hackeři spoléhat na své naivitě a spěchu, aby infikovat váš počítač. Nespěchejte do následující náhodné reklamy nebo odkazy, aniž by to Druhý myslel. Možná si myslíte, že už se kloní k spolehlivých zdrojů, ale další věc, víte, mohla stát obětí škodlivý software.

Doporučujeme používat pouze licencovaný a oficiální zdroje získat aktualizace softwaru. Také po stažení softwaru, doporučujeme zvolit Custom/ Upřesnit typ instalace, namísto jednoho. Poté Ujistěte se, chcete-li odznačit všechny volitelné instalace, takže to budou instalovány. Malware je známo, že se tváří jako bonusový obsah, který se instaluje automaticky v počítači Pokud zvolíte rychlou instalaci.

Potřebujete program, například Similar Photo Cleaner. Od chvíle, kdy to se instaluje na zařízení tento škodlivý aplikace začne na vás špehovat. Shromážděná data budou použity proti vám a by mohly být využity podvodníci, kteří se snaží prodávat tato data do jiné podezřelé weby třetích stran. A co víc její existence se ukáže jako problém pro výkon webového prohlížeče také. Nedovolte, aby to udělat závažné škody.

Vaše procházení nebude stejný, pokud povolíte tento program PUP zůstat na vašem počítači bez dozoru. Čím dříve jste jednat proti němu, tím lépe. Tím, že odstraní parazita, který vás přivedl Similar Photo Cleaner app, budete znovu získat kontrolu nad prohlížeče a chrání vaše soukromá data. Pokud si nejste jisti, jak pokračovat, můžeme vám pomoci. Vše, co musíte udělat je, postupujte podle níže uvedených pokynů.

Similar Photo Cleaner odinstalovat

STEP-1Spusťte Správce úloh klepnutím pravým tlačítkem na hlavní panel a zvolíte Spustit Správce úloh.

task manager

Podívejte se pozorně na názvy a popisy spuštěné procesy. Pokud zjistíte některý podezřelé, vyhledejte jeho jméno na Google, nebo kontaktujte mě přímo k jeho identifikaci. Pokud najdete malware proces, klepněte pravým tlačítkem myši na něj a zvolte Ukončit úlohu.

STEP-4

Otevřít ovládací panely stmelování Win klíč a R . Do pole napište appwiz.cpl a klepněte na tlačítko OK.

appwiz

zde, najít jakýkoli program, jste neměl v úmyslu instalovat a odinstalovat.

STEP-6

Chcete-li otevřete MS Config, stmelování Win klíč a R . Zadejte msconfig a stiskněte Enter.

msconfig

přejděte na kartu po spuštění a zrušte zaškrtnutí položky, které mají “Neznámý” jako výrobce.

Stále nelze odebrat Similar Photo Cleaner z počítače? Prosím zanechte komentář níže, popisující jaké kroky že jste provedli. Já odpovím obratem.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *