Jak odstranit Virus 1AzdzwWHaJXytimxenzi45JVtY4FsXwLZZ Bitcoin Email | Aktualizováno

Trojans

1AzdzwWHaJXytimxenzi45JVtY4FsXwLZZ je docela dlouhý název pro virus. Naštěstí to není skutečný virus. Jste obdrželi tento email vychování scamware parazit, který se nyní nachází na vašem zařízení. Nepodléhejte za lži, napsané v tomto podvodného e-mailu. Podvodníci chtějí aby si myslíte, že váš počítač byl napaden virem prostřednictvím dospělý webové stránky. V důsledku toho mohou nyní špehovat na vás. Také tvrdí, že mají videozáznam z vás, že jste získali přes webovou kameru a mikrofon.

Podvodníci se hrozí, že vystavit tyto údaje, pokud to nesplníte s jejich požadavky. Údajně budete mít 24 hodin přenést 500 dolarů v podobě bitcoinů do 1AzdzwWHaJXytimxenzi45JVtY4FsXwLZZ adresu peněženky. Neplaťte jim nic! Tento e-mail je navržen tak, aby vyděsit vás a vy budete spěchat do zbytečných akcí! Jakmile ji obdržíte a pak pokračovat skenování počítače pro potenciální hrozby scamware, odstraňte tuto zprávu.

Tam je důvod, proč jste obdrželi tento e-mail. Nenávidíme být nositelem špatných zpráv, ale vypadá to, že váš počítač již není, bez infekce. Parazit odpovědná za podvodné e-maily se podařilo proklouznout nepozorovaně a je nyní způsobuje problémy. Je důležité zmínit, že takový škodlivý software není tak rozšířené a nestačí na vaše zařízení. Jediný způsob, jak pro něj získat přístup k počítači cyber je, pokud si jej nainstalovat sami.

Často to se děje prostřednictvím přiloženého softwaru. Musíte mít udělal chybu výběrem režimu rychlá instalace, chcete-li ušetřit čas, ale co si neuvědomil, že je, že bonusový obsah, který byl skrytý před vámi, dostal automaticky nainstalována na vašem počítači. Chcete-li zabránit takové věci, doporučujeme rozhodly pro režim vlastní nebo Upřesnit v Průvodci nastavením zviditelnit skryté programy nebo aplikace pro vás z. To není pro scamware také získat distribuována prostřednictvím nevyžádaných e-mailů, nespolehlivé odkazy a reklamy, soubory torrentů a falešné aktualizace požadavky.

Víme, jak děsivá je přijetí tohoto e-mailu. Ale je důležité zachovat klid a vidět za lži, řekl podvodníci v uvedené zprávě. Logicky myslíte. Není dostatek důkazů, abyste vědět jistě, že to co tvrdí je pravda. Hackeři spoléhají na své naivitě a strach, aby se zisk. Jejich výběr měny je také znamení, že něco není v pořádku. Kryptoměn nezjistitelné. Pokud platíte kladené částku, nemůže získat své peníze zpět nebo trasování adresu příjemce.

Stačí potvrdit e-mail jako podvod, který je a odstranit ze složky Doručená pošta. Poté zkontrolujte, zda odstranit skutečnou hrozbu zodpovědný za odporný email podvod. Čím dříve najít a odstranit škodlivý scamware parazit, tím lépe! I v případě, že e-mail ignorovat, váš problém nebude vyřešen a je velmi pravděpodobné, že parazit se změní svou taktiku. Se stávají snadnou kořistí! Chraňte své osobní údaje a nenechte se zmást podvodníci!

1AzdzwWHaJXytimxenzi45JVtY4FsXwLZZ Bitcoin Email odinstalovat

STEP-1Spusťte Správce úloh klepnutím pravým tlačítkem na hlavní panel a zvolíte Spustit Správce úloh.

task manager

Podívejte se pozorně na názvy a popisy spuštěné procesy. Pokud zjistíte některý podezřelé, vyhledejte jeho jméno na Google, nebo kontaktujte mě přímo k jeho identifikaci. Pokud najdete malware proces, klepněte pravým tlačítkem myši na něj a zvolte Ukončit úlohu.

STEP-4

Otevřít ovládací panely stmelování Win klíč a R . Do pole napište appwiz.cpl a klepněte na tlačítko OK.

appwiz

zde, najít jakýkoli program, jste neměl v úmyslu instalovat a odinstalovat.

STEP-6

Chcete-li otevřete MS Config, stmelování Win klíč a R . Zadejte msconfig a stiskněte Enter.

msconfig

přejděte na kartu po spuštění a zrušte zaškrtnutí položky, které mají “Neznámý” jako výrobce.

Stále nelze odebrat 1AzdzwWHaJXytimxenzi45JVtY4FsXwLZZ Bitcoin Email z počítače? Prosím zanechte komentář níže, popisující jaké kroky že jste provedli. Já odpovím obratem.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *