Odebrat Fortpush.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizováno

Adware

Fortpush.com oznámení, že pop-up na vašem prohlížeči nejsou důvěryhodné. Jejich náhlé objevení indikuje přítomnost adware na vašem zařízení. Čím dříve, tím lépe uvědomujete. Ovlivní všechny vaše prohlížečů – Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer, Safari, Opera, Microsoft Edge. Žádná aplikace není imunní. Jakmile parazit se etabluje, se promění vaše webové prohlížeče na zobrazování reklamy nástroje.

Všechny druhy reklamy zaplaví vaši obrazovku. Většina z nich je známo, že podporují exkluzivní nabídky, slevy, speciální nabídky, atd. A brzy zjistíte, že sponzorovaný obsah bude velice atraktivní pro vás. To proto, že škůdce adware se snaží vytvářet konkrétně cílených inzerátů, které bude pravděpodobnější, že klikněte na. Každé kliknutí, které jste provedli budou generovat zisk tvůrcům adware a stránky, které bude podporovat. Pokud chcete zvýšit svou šanci na úspěch, škodlivý software špehovat vaše online aktivity a shromažďovat data, jako jsou historie procházení a vyhledávání.

Ale jak se tento tíživý parazit podařilo propašovat na vašem počítači? Je třeba vědět, že adware není schopný až k zaseknout svou cestu v. Jediný způsob, jak ji získat přístup je, pokud si jej nainstalovat sami. To se často stává aniž by si to uvědomovali. To může být něco tak jednoduchého, jako kliknutí na stinné reklamu nebo odkaz, nebo pokud vyberete rychlý typ instalace. Další způsoby, jak dostat vaše zařízení infikovaných adware jsou prostřednictvím nevyžádaných e-mailů, torrent soubory a falešné aktualizace.

Pokud se neopatrný a dávat pozor na co děláte online, bylo by velmi snadné se zamilovat do pasti nastražené počítačovými podvodníky. Díky své naivitě se jim daří. Naučte se číst drobné písmo a dvakrát rozmyslí, než kliknete na tlačítko “Souhlasím”. Když možné, nainstalovat v režimu vlastní instalace a ujistěte se, zrušte výběr další software, protože to je to, jak malware je schopen proklouznout nepozorovaně na vašem počítači.

Adware je žádný neškodný software. To je schopen vážně poškozuje webového prohlížeče tím, že slabý, pomalý a nespolehlivý. Každý den budete mít vyrojily s více sporné reklamy, která může vést k nebezpečným zdrojům. Související s adware parazitů je celkové narušení vašeho soukromí. Vaše citlivé informace, jako jsou hesla, čísla kreditních karet, atd lze získat snadno získat hackerů, kteří se snaží využít své špatné situace.

Nenechte se zločinci vyhrát! Škodlivý software odebrat a znovu získat kontrolu nad webovými prohlížeči! Pouze tím, jak se zbavit motolice můžete ukončit bez mezipřistání inzerát útoky a neustálé sledování online aktivity.

Fortpush.com odstranění

STEP-1Před zahájením procesu skutečné odstranění, musíte restartovat počítač v nouzovém režimu. Pokud jste obeznámeni s tímto úkolem, přeskočte níže uvedených pokynů a přejděte ke kroku 2. Pokud nevíte jak na to, zde je jak restartovat počítač v nouzovém režimu:

Pro Windows 98, XP, Millenium a 7:
Restartujte počítač. Když se zobrazí první obrazovku informací, začněte, opakovaně stiskněte klávesu F8. Pak zvolte nouzový režim se sítí z možností.
Safe Mode with Networking
pro Windows 8/ 8.1
klepněte na tlačítko Start, dále klepněte na položku Ovládací panely – > systém a zabezpečení-> Nástroje pro správu – > Konfigurace systému.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaškrtněte možnost bezpečné spuštění a klepněte na tlačítko OK. Klepněte na tlačítko restartovat na vyzvání.
Pro Windows 10
Otevřete nabídku Start a klikněte nebo klepněte na tlačítko napájení.
win10 safemode 1
, který podržíte stisknuté klávesy Shift, klepnutím nebo poklepáním na restartování počítače.
win10 safemode 2

STEP-2Zde jsou kroky, je třeba dodržovat trvale odstranit z prohlížeče:

Odebrat z Mozilla Firefox:

Otevřete Firefox, klikněte v pravém horním rohu , klepněte na možnost Doplňky, klikněte na tlačítko Další rozšíření .
firefox extensions
pohled na podezřelé nebo Neznámá rozšíření, odstraňte je všechny.

Odebrat z Chrome:

Otevřete Chrome, klepněte na ikonu nabídky chrome v pravém horním rohu – >Více nástroje – > rozšíření. Tam, identifikovat malware a vyberte chrome ikonu koše (Odstranit).
chrome extensions

Odebrat z aplikaci Internet Explorer:
otevřené aplikace Internet Explorer a pak klepněte na IE ikona zařízení na pravém horním rohu – > Spravovat doplňky.
ie gear
najít škodlivý doplněk. Odstraňte ji stisknutím vypnout.

STEP-3

Klikněte pravým tlačítkem myši na zástupce v prohlížeči, klepněte na příkaz vlastnosti. Odstraňte vše po .exe”v poli cíl .

ff shortcut

STEP-4

Otevřít ovládací panely stmelování Win klíč a R . Do pole napište appwiz.cpl a klepněte na tlačítko OK.

appwiz

zde, najít jakýkoli program, jste neměl v úmyslu instalovat a odinstalovat.

STEP-5

spusťte Správce úloh klepnutím pravým tlačítkem na hlavní panel a zvolíte Spustit Správce úloh.

task manager

Podívejte se pozorně na názvy a popisy spuštěné procesy. Pokud zjistíte některý podezřelé, vyhledejte jeho jméno na Google, nebo kontaktujte mě přímo k jeho identifikaci. Pokud najdete malware proces, klepněte pravým tlačítkem myši na něj a zvolte Ukončit úlohu.

STEP-6

otevřené MS Config podržíte Klávesu Win a R dohromady. Zadejte msconfig a stiskněte Enter.

msconfig

přejděte na kartu po spuštění a zrušte zaškrtnutí položky, které mají “Neznámý” jako výrobce.

Stále nelze odstranit Fortpush.com z vašeho prohlížeče? Prosím zanechte komentář níže, popisující jaké kroky že jste provedli. Já odpovím obratem.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *