Virus odebrat “I Write You Inasmuch” Bitcoin Email | Aktualizováno

Trojans

Jste obdrželi e-mail “Píšu vám Pokud”? Uklidněte se. Není třeba pro zbytečnou paniku. Tato zpráva není nic jiného než podvod, navržen tak, aby vás vyděsit. Důvod, proč jsi tento email je to někde v počítači skrývá ošklivá scamware. Parazit jako je tento je navržen tak, aby vás nalákají k zaplacení částky peněz v podobě Bitcoin, výměnou za zachování neporušené vaše soukromí.

Odesílatelé tohoto e-mailu také tvrdí, že byl váš počítač napaden virem, trojského koně, a v důsledku této infekce, byli schopni na vás špehovat. Jsou hrozí šířit údaje, které mají na vás, zvláště trapné video, které se jim podařilo ukrást prostřednictvím webové kamery. Nevěnují pozornost na jejich hrozby! Co je třeba udělat, je zůstat v klidu, odstranit toto podvodné e-maily a prohledá váš počítač na scamware za ním.

Ve většině případů uživatelé nevědomky nakazit své počítače s tímto parazitem prostřednictvím nevyžádaných e-mailů, softwarových balíčků nebo infikovaných odkazy. Dobrou zprávou je, že to nemůže zaseknout váš počítač přímo. To znamená, že jediný způsob, jak pro to, aby si přístup, jako by sám, povolíte, aby invazi. By to trvalo jen chvilku nepozornosti nebo nedbalosti, za nepříjemný parazit plížit na vašem PC.

Často software, který stáhnete z Internetu patří skrytý obsah, který bude neviditelný, měli byste se rozhodnout pro režim rychlé instalace. To je důvod, proč jsme důrazně doporučujeme vybrat Upřesnit nebo vlastní typ instalace chcete-li zabránit možné infekci cyber.

“Jsem vám napsat Pokud” email podvod spoléhá na své naivitě uspět. Nevěřte na slovo v této zprávě. Podvodníci udělá cokoliv, aby vás spadnout za jejich lži. Tento e-mail neobsahuje mnoho podrobností. To nezmiňuje, vaše jméno, nebo webové stránky, které jste navštívili, že si údajně se nakazil na. Tyto počítačoví podvodníci používají různé triky abyste jim věřit. Buďte chytřejší než oni! Neuznávají, že vás nalákat síť lží a falešné sliby.

Postupujte podle našich rad a smazat tento email, jakmile jej získáš. Pak musíte prohledat váš počítač zjistit skutečný problém. Neotálejte, přijímání opatření proti nebezpečným scamware! To by mohlo změnit svou taktiku a snaží se přimět vás k instalaci problematického softwaru nebo dokonce vystavení vaše osobní a finanční informace. Ušetřete si budoucí problémy a ujistěte se, že vaše data jsou chráněna před rukou hackerů, s odstraněním tohoto nepříjemný parazit!

“I Write You Inasmuch” Bitcoin Email odstranění

STEP-1Spusťte Správce úloh klepnutím pravým tlačítkem na hlavní panel a zvolíte Spustit Správce úloh.

task manager

Podívejte se pozorně na názvy a popisy spuštěné procesy. Pokud zjistíte některý podezřelé, vyhledejte jeho jméno na Google, nebo kontaktujte mě přímo k jeho identifikaci. Pokud najdete malware proces, klepněte pravým tlačítkem myši na něj a zvolte Ukončit úlohu.

STEP-4

Otevřít ovládací panely stmelování Win klíč a R . Do pole napište appwiz.cpl a klepněte na tlačítko OK.

appwiz

zde, najít jakýkoli program, jste neměl v úmyslu instalovat a odinstalovat.

STEP-6

Chcete-li otevřete MS Config, stmelování Win klíč a R . Zadejte msconfig a stiskněte Enter.

msconfig

přejděte na kartu po spuštění a zrušte zaškrtnutí položky, které mají “Neznámý” jako výrobce.

Stále nelze odebrat “I Write You Inasmuch” Bitcoin Email z počítače? Prosím zanechte komentář níže, popisující jaké kroky že jste provedli. Já odpovím obratem.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *