Virus odebrat Smoothview | Aktualizováno

PUP

Napsal jsem tento článek, který vám pomůže odstranit Smoothview Virus. Tento Smoothview Virus odstranění průvodce funguje pro všechny verze systému Windows.

V případě, že obrazovku počítače dostane náhle zaplaven tun komerční reklamy, je jasným znamením, že adware aplikace je v počítači nainstalován. Takový program je Smoothview a podobně do mnoha jiných potenciálně nežádoucí programy (PUP), je byla klasifikována jako typická reklama podporovaných aplikací.

Protože jsou klasifikovány jako adware aplikace, nikdo nemusí mít Smoothview her/ jeho počítač. Jedním z hlavních důvodů, proč být klasifikován jako potenciálně nežádoucí program, je schopnost vstoupit do systému bez nároku na jakékoliv povolení Smoothview. Kromě toho skutečnost, že neexistuje žádná záruka, že služby poskytované aplikací jsou důvěryhodné, zdá se, že se skutečný důkaz, že Smoothview by měly být odstraněny z počítače co nejdříve. Jinak štěně by mohly být použity k distribuci malwaru a vaše osobní bezpečnosti by se daly použít v nebezpečí.

Smoothview používá různé a podvodné metody infiltrovat váš počítač. Nejčastěji adware vstoupí do vašeho systému zkombinovaného s dalšími freeware a klame vás schválit jeho instalace. To obvykle dochází během procesu instalace nového softwaru na vašem počítači, protože nechcete číst podmínky poskytnuté Průvodce instalací aplikace. V tomto případě jednoduše souhlasit se vším a nechat adware do systému, aniž by si to uvědomovali. Z tohoto důvodu měli byste být velmi opatrní, pokaždé, když při instalaci nového softwaru ve virtuálním počítači. Jinak bude vážně ohroženo zabezpečení vašeho systému.

Jak již bylo zmíněno výše, podobně do jiných aplikací adware co nejdříve, Smoothview vstupuje do systému, začne zahlcení webového prohlížeče s tóny komerční reklamy. Bohužel nehledě na skutečnost, že tyto reklamy jsou úplně k ničemu, jsou hlavním důvodem, proč váš počítač dostane pomalejší, dojde k časté zhroucení systému, a vaše osobní bezpečnost nelze zaručit.

Další věc, kterou byste měli vědět o Smoothview, je, že je to umožňuje monitorování a zaznamenávání historie procházení a virtual předvolby. Jakmile program shromáždí dostatek informací o vašich zvyklostech, začne zobrazování obsahu třetích stran na vašem monitoru. Mějte na paměti, že byste neměli věřit žádné reklamy poskytované Smoothview, jak je adware aplikace nepřebírá odpovědnost za obsah, který vám na vašem webovém prohlížeči. Takže, pokud klepnete na zobrazenou pop-up reklamy, může okamžitě přeneseny na různé webové stránky, které obsahují poškozeného materiálu.

Také každé kliknutí na komerční inzerát od Smoothview přináší zisk schovává za adware program třetím stranám a pokračuje v existenci adware aplikace. Jediný způsob, jak ukončit všechny zbytečné reklamy, je z počítače odebrat Smoothview. Tedy odstranění této aplikace ze systému se doporučuje. Kromě toho budete muset Ujistěte se, že váš počítač je dobře chráněn před malwarem.

Smoothview virus Removal

STEP-1Spusťte Správce úloh klepnutím pravým tlačítkem na hlavní panel a zvolíte Spustit Správce úloh.

task manager

Podívejte se pozorně na názvy a popisy spuštěné procesy. Pokud zjistíte některý podezřelé, vyhledejte jeho jméno na Google, nebo kontaktujte mě přímo k jeho identifikaci. Pokud najdete malware proces, klepněte pravým tlačítkem myši na něj a zvolte Ukončit úlohu.

STEP-4

Otevřít ovládací panely stmelování Win klíč a R . Do pole napište appwiz.cpl a klepněte na tlačítko OK.

appwiz

zde, najít jakýkoli program, jste neměl v úmyslu instalovat a odinstalovat.

STEP-6

Chcete-li otevřete MS Config, stmelování Win klíč a R . Zadejte msconfig a stiskněte Enter.

msconfig

přejděte na kartu po spuštění a zrušte zaškrtnutí položky, které mají “Neznámý” jako výrobce.

Stále nelze odstranit Smoothview Virus z vašeho počítače? Prosím zanechte komentář níže, popisující jaké kroky že jste provedli. Já odpovím obratem.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *